Vítejte u Vojty!


Nabízíme Vám příjemné ubytování v nově zrekonstruovaném domě v malebné vesničce Želetice u Kyjova. Ideální pro rodiny s dětmi nebo příznivce cykloturistiky a krásných výletů po okolí. Po aktivním dni můžete relaxovat u bazénu nebo ve k sklípku.

- Celkem 14 lůžek

- Prostorná kuchyně

- Velká a uzavřená zahrada 

- Klid a relax

- Lahodná vína


Moravské Toskánsko - náš penzion je jeden z nejbližších k velmi vyhledávané lokalitě zvané "Moravské Toskánsko", které si poslední dobou získalo ohromnou popularitu nejen mezi českými, ale i zahraničními fotografy. Hosté k nám pro "fotoúlovek" jezdí z celého světa, především Polska, Německa, Velké Británie a dokonce i z Jižní Korei. 

Nejlepší čas pro pořízení krásných fotek je jaro a podzim.

Náš dům se nachází v samém srdci Slovácka v krásné a klidné vinařské obci Želetice u Kyjova. Dům je uvnitř čerstvě zrekonstruovaný, má dvě koupelny, prostornou a plně vybavenou kuchyni, společenskou místnost, a 4 ložnice (3x4 lůžka, 1x2 lůžka), uzavřený dvůr a zahradu, parkování u domu. Na zahradě je k dispozici bazén o velikosti 5x4m, lehátka, venkovní posezení, venkovní ohniště, gril, pétanque, šipky. Na zahradu domu pozvolna navazuje meruňkový sad a vzápětí les. Kolem sadu je ohrada s koňmi. Možnost zajistit projížďku na koni.
Obec je velmi klidná, bezpečná a obklopená zelení. V obci je obchod COOP - jednota, pošta, dvě hospůdky, dětské hřiště, vinařská cyklostezka, les, Národní přírodní památka Adamce, Dančí obora.

Přízemí: kuchyně - plně vybavená, společenská místnost, koupelna s WC
První patro: 4 pokoje (3x4 lůžka, 1x2 lůžka) , koupelna (dvě umyvadla, parní box), samostatné wc.

Vinný sklípek s posezením.

v obci: dětské hřiště, nová cyklostezka, les - možnost houbaření a procházek, Přírodní národní park Adamce, dančí obora, možnost zajistit projížďky na koni..
V okolí: Lednicko - valtický areál 35 km, koupaliště Ždánice 6km, muzeum Ždánice, zámek Milotice 15 km, zámek Bučovice 15 km, zámek Slavkov u Brna 25 km, Mohyla míru - bitva tří císařů 30 km, hrad Buchlov, zámek Buchlovice 40 km, zoo koutek Hodonín 28km, aquapark Hodonín.